Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Resmi Satış Sitesi

0212 924 78 18
Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı ISO BELGESİ Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı ISO BELGESİ Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı GMP BELGESİ Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı MARKA TESCİLİ
Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Dermotolojik Testi QACS
Hürrem Sulatan Hamma Otu Yağı Sipariş Ver Satın Al

AĞRISIZ, ACISIZ YÖNTEM

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı, yağ formunda olduğu ve düzenli bir kullanım gerektirdiği için diğer ağda, jilet, tüy dökücü krem uygulamalarına benzemez.

Vücudunuzda istenmeyen tüylerin olduğu bölgelere kolayca uygulayabileceğiniz Hürrem Hamam Otu Yağı ile ağrılı tüy temizleme seanslarını unutacaksınız.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 6 Seansta Kullanım

Hürrem Sultan hamam otu yağı her epilasyon sonrası kullanıldığında içerisindeki baryum sülfat sayesinde tüylerinizi azaltmanıza destektir.

Kadınların en büyük problemi hatta çözüme kavuşturmak için denenen onca yöntem ve zaman harcanan konular listesinin en başkahramanı İSTENMEYEN TÜYLER.

Şüphesiz ki tüylerinizi azaltmanın birçok yöntemi var. Peki Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı bu yöntemlerden farklı olarak neler sağlıyor.

Hürem Sultan Hamam Otu Yağı krem ile nasıl kullanılır

Krem içeriği ile cildinizin bakımını yapar, etki arttırıcı bir özelliğe sahiptir. Birbirini destekleyici maddeler içerdiği için, pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Krem, kullanım kolaylığı ile kadınları kendine çekmektedir. Hürrem Hamam Otu Kremi pratik kullanımı ve güçlü etkileriyle birçok kadının vazgeçilmezi olmuştur. Krem ile Hamam Otu Yağı birlikte kullanıldığında etkileri artmakta ve cildi derinlemesine beslemektedir.

Hürrem Sultan Kremi tamamen doğal olan içeriği sayesinde son derece güvenlidir. Normal, kuru hassas her tür cilt tipine uygulanabilir. Kremi cildinize ince bir tabaka halinde uygulamanız gerekmektedir.

Seanslarınız arasında Hürrem Kremi Kullanın

Hürrem Hamam Otu Yağı seanslarınız arasında kremini de kullanmayı ihmal etmeyin. Daha pürüzsüz ve ışıl ışıl parlayan bir cilt için iki ürünü birlikte deneyin. Cildinizi nemlendiren ve cildinize iyi bir bakım sağlayan Hürrem Hamam Otu Kremi, etkili formülü sayesinde cildinizin ipeksi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı'nın kullanımı son derece basit ve pratiktir. Talimatlara uygun olarak kullanıldığında 6 seansta daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Yağı uyguladıktan birkaç saat sonra kremi sürerseniz, uygulama yapılan bölgenin nem dengesinin düzenlenmesine ve cildinizin daha canlı olmasına yardımcı olmaktadır.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Cildinizi Nemlendirir

Propilen Glikol Nem derimizin aşağı yukarı %10-13'ünü oluşturan en önemli bileşenlerinden biridir. Su seviyesinin bu değerlerin altına inmesi halinde deride; kuruma, tahriş ve çatlaklar oluşmaya başlar. 

Yağın kıl köklerine kadar ulaşması için temizlenen bölgeye uyguladığınız yağı sürdükten sonra 10-15 dakika kadar bekleyin.

Çok sık banyo yapmak, temizlik ürünleri ve deterjanlara sık sık veya uzun süre maruz kalmak, cilt kurumalarının ortaya çıkmasına sebep olan en yaygın faktörlerden biridir. Bir diğeri ise epilasyon, ağda ve jilet gibi yöntemlerdir.

Kaynak:http://www.itf.istanbul.edu.tr/dermatoloji/korunma.htm

Önce tüylerinizi temizleyip ardından temizleyen bölgeye yağı uygulamanız gerekmektedir.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Kullanım Önerileri

  • İstemediğiniz bölgedeki tüylerinizi ağda, epilasyon aleti, jilet veya tüy dökücü krem yardımıyla alıp, iyice temizleyiniz.
  • Temizlenen bölgeye Hürrem Sultan yağını sürerek minimum 10-15 dakika kadar bekleyin. Böylece yağ, tüy köklerine kadar nüfuz etsin.
  • Daha sonra uygulama yapılan bölgeyi yıkamak gibi bir zorunluluğunuz yok, ancak rahatsızlık hissi verdiği takdirde belirtilen süre geçtikten sonra yıkayabilirsiniz. Bu uygulamayı 4-5 gece uygulayın. Bu uygulamayla ilk seansı tamamladınız.
  • İkinci seans için tüylerinizin yeniden çıkmasını bekleyip, aynı şekilde tüylerinizi alarak, yağı uygulayabilirsiniz. 4-5 gece yağı uygulayarak devam edebilirsiniz.
  • 6. seansa kadar (6 şişe Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı) düzenli olarak uygulamanızın üzerinden 1 saat kadar geçmesi durumunda "Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Kremi" kullanmanız en etkin sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. 6 şişe (6 Seans) için 2 kutu krem önerilmektedir.
Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hemen Satın Al

Facebook yorumları firmadan bağımsız kişilerin özgün yorumlarıdır, sonuçlar metabolizmaya göre değişebilir.

orginal hürrem sultan hamam otu yağı nasıl anlaşılır. orginal hürrem sultan hamam otu yağı marka tescil belgesi hamam otu yağı güvenle kullanabilirsiniz orginal hürrem sultan hamam otu yağı Qacs Analiz Raporu orginal hürrem sultan hamam otu yağı iso 22000 belgesi orginal hürrem sultan hamam otu yağı iso 22000 belgesi